Основи комп’ютерної грамотності


9-13 серпня 2010 року в Тренінговому ценрі відбувся обов’язковий тренінг для переможців І раунду конкурсу проектів "Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету".
Тренер ценру Ворожейкіна Софія провела курси для бібліотекарів районної бібліотеки для дітей міста Ковеля, бібліотек сіл Поворськ, Голоб і Любитова (Ковельської ЦБС) та Ківерцівської районної бібліотеки для дорослих, районної бібліотеки для дітей, бібліотек селищ Олики та Цумані (Ківерцівської ЦБС).
Під час п’ятиденних курсів присутні мали можливість оволодіти знаннями про комп’ютер і навичками роботи на ньому. Виклад матеріалу був розрахований в основному на недосвідченних користувачів, які не мають великого досвіду у користуванні комп’ютером та Інтернетом. За допомогою доступної інформації та відеоряду вони змогли повністю освоїти невідомі для себе процеси: працювати на операційній системі Windows Vista; вивчили офісне програмне забезпечення, текстовий процесор MS Word 2007; розглянули методи пошуку в інформаційних ресурсах Інтернету; Web-дизайн, Веб 2.0 (блоги) та багато ін.
Кожен з присутніх дізнався для себе щось нове. Набуті знання стануть невід’ємною частиною у їх подільшій роботі.

0 коментарі:

Дописати коментар