Семінар-тренінг для працівників відділів автоматизації та бібліотекарів з інформаційних технологій30-31 серпня 2011 року
Тренінг-центр бібліотеки гостинно відчинив двері для учасників семінару-тренінгу на тему ”Нові бібліотечні послуги з використанням інформаційних технологій”.
Привітав учасників – фахівців, виробнича діяльність яких пов’язана з використанням комп’ютерної техніки, – заступник начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Валерій Дмитрук. Він зупинився на стані комп’ютеризації бібліотек області, наголосив на перевагах у використанні новітніх технологій в тих бібліотеках, які ведуть активну проектну діяльність і проявляють ініціативу. Про перспективи впровадження і розвитку інформаційних технологій в світлі проектних документів Міністерства культури України розповіла директор Волинської ДОУНБ Людмила Стасюк. На обов’язках працівників бібліотек, діяльність яких пов’язана з використанням комп’ютерів, наголошувалося у повідомленні Наталії Рибачук, заступника директора з питань інформатизації і координатора ТЦ за програмою”Бібліоміст”.
Участь представників обласних бібліотек для дітей та юнацтва дала можливість зосередити увагу на нових послугах з використанням інформаційних технологій в роботі з користувачами цих бібліотек.


Теоретичні заняття були поєднані з практичними, де тренери разом з учасниками мали змогу  поспілкуватися через програму Skype з колегами з Херсону. Також вдосконалювали навички вести пошук інтернет-ресурсів і готувати вебліографічні матеріали

Наголошувалося на семінарі-тренінгові на вмінні бібліотекарів користуватися сервісами Інтернету, зокрема, електронною поштою. Важливо також для бібліотеки і бібліотекарів вірно визначити своє місце в соціальних мережах і гідно там представляти себе.
Тренінг і круглий стіл на тему: ”Система надання послуг користувачам з використанням вільного доступу до Інтернету” були проведені 31 серпня на базі центральної бібліотеки для дітей Луцької міської ЦБС, де активно впроваджується програма ”Бібліоміст”. Відбувся обмін досвідом між бібліотекарями, які створили нові послуги для користувачів в результаті участі та перемог в конкурсах проектів міжнародних фондів та впровадження інформаційних технологій. Всі учасники заходу мали змогу поспілкуватися за ”круглим столом”, висловити свою думку з приводу покращення якості обслуговування користувачів у своїх бібліотеках, а також визначити напрямки розвитку інформаційних технологій у бібліотечних установах кожної ЦБС.

10 коментарі:

Джек-Стрибунець сказав...

Частіше б проводилися такі семінари... :)

Навчаємося разом сказав...

Будем старатись

Олег сказав...
Автор видалив цей коментар.
Олег сказав...

Дякую за можливість по спілкуватися з колегами і взнати багато цікавого і поділитися своїми навичками

Джек-Стрибунець сказав...

Було б добре щоб наступна така зустріч була по якомусь конкретному питанню, а не в загальному...))))

Ira сказав...

Дякуємо за можливість побувати на такому цікавому та дуже корисному для роботи семінарі!!!

Шацька ПБ сказав...

Дуже дякуємо за змістовний семінар!!!!!!!

Анонім сказав...

Класно було - поспілкувався з колегами

НВ сказав...

Джеку-Стрибунцю: зустрічі з конкретних питань будуть на наступних тематичних тренінгах

Іваничівська ЦРБ сказав...

Ну враження були великі, багато чого для себе засвоїв. Ну і також згідний з Джеком

Дописати коментар