Форум патріотичної молоді Волині

 21 січня 2012 року
 У ТЦ Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки відбулася зустріч лідерів та активістів громадських організацій патріотичного спрямування. Мета їх діяльності – створення відкритого громадянського суспільства в Україні, сприяння самореалізації наукового, творчого, професійного, організаційного потенціалу молодих людей, а також вивчення історії свого народу, зміцнення поваги до його героїчного минулого, сприяння збереженню історичної та культурної спадщини.
 Вів конференцію Захар Ткачук – голова Волинської обласної орнанізації ГО ”Українська народна молодь”. Серед питань, винесених на обговорення – хід виконання в області всеукраїнської програми патріотичного виховання молоді “СТЯГ ВОЛІ”, метою якої є дослідження історії виникнення, хронології перших випадків здіймання синьо-жовтого стягу та боротьби за прапор в різних областях України. Учасники форуму говорили і про суспільно корисні акції, направлені на розбудову свого міста, ведення здорового способу життя.
Присутнім на зібранні молоді був Віктор Федосюк – отаман ВГО ”Козацьке стрілецьке братство”. Одним із напрямків діяльності Братства є виховна  і просвітницька робота з молоддю: залучення молоді до проведення заходів держави, направлених на популяризацію серед українського народу козацьких звичаїв, обрядів, традицій Січі, військового товариства; до вивчення історії краю, пошуку і впорядкуванню об’єктів, пов’язаних з історичним минулим України; організація поїздок по історичних місцях, навчання основам бойових козацьких мистецтв. Віктор Федосюк зупинився на козацькому таборуванні на Пляшевій під Берестечком, відзначенні річниць Берестецької Битви та її значенні. 
 Побував  на конференції волинської молоді  представник ГО ”Козацька лицарська школа” (м. Київ) Ігор Мельник, який наголосив на тому, що потрібно більше працювати над відзначенням дат перемог українського народу, а не його поразок.
 Учасники конференції обговорювали сторення єдиної молодіжної платформи, яка  б об’єднувала   сили патріотично налаштованої молоді задля спільної мети – розбудови громадянського суспільства. 

0 коментарі:

Дописати коментар