Тренінги за програмою ”Активні громадяни” у Волинській ДОУНБ ім. Олени Пчілки
17-18 червня 2015 р.
Впродовж двох днів у бібліотеці проходили тренінги за програмою Британської Ради з міжкультурного діалогу та соціального розвитку ”Активні громадяни”.
Організатори заходу – СГО ”Молодіжна платформа”
, бібліотека вже вчетверте надала можливість учасникам провести зустріч у комфортних умовах з залученням технічних та інформаційних ресурсів.  
Вже 130 людей пройшло навчання, на даному етапі чекають подачі 5 проектів ПСД. Це значить, що можна отримати ресурс на молодіжну ініціативу. 

Довідково: “Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.
Проект стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.
Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

0 коментарі:

Дописати коментар