«Основи створення та монтаж бібліотечного відеоролика».

 


11 квітня 2024 року

В Хабі цифрової освіти Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки відбулося навчання в межах проєкту «Якісні бібліотечні послуги – жителям громад Волині». Тренінг для бібліотекарів Торчинської, Цуманської, Городищенської, Копачівської, Олицької, Луцької та Боратинської ТГ був присвячений «Основи створення та монтаж бібліотечного відеоролика».

На нашому тренінгу ми досліджували різні аспекти та техніки, які допоможуть вам створювати якісний відеоконтент для бібліотеки.

🎬 Основи редагування відео: ми розглянули основні принципи формування відео, включаючи композицію кадру, використання звуку, розібрали принципи роботи основних інструментів для досягнення кращого ефекту.

✂ Монтаж відео: учасники отримали практичні поради щодо використання програм для монтажу, таких як: InShot або Movavi. Ми досліджували різні методи монтажу, щоб зробити відеоконтент більш привабливим та цікавим для глядачів.

💡Креативні ідеї та підходи: на тренінгу ми також обговорювали креативні підходи до створення відео, включаючи використання анімації, візуальних ефектів та різноманітних інструментів для створення унікального контенту.

👋 Обмін досвідом: учасники мали можливість обмінятися своїм досвідом, порадами та задати питання відносно створення відео, що сприяло збагаченню загального багажу знань та ідей.

Цей тренінг був чудовою нагодою не лише вивчити нові навички, а й зустріти однодумців та знайти натхнення для майбутніх бібліотечних проєктів. Дякуємо всім, хто взяв участь!


0 коментарі:

Дописати коментар