Здорова нація – здорове майбутнє

Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олени Пчілки та Волинська обласна організація ”Фундація розвитку громад стали переможцями за результатами 13-го раунду конкурсу співпраці бібліотек з місцевими громадами ”Бібліотеки і охорона здоров’я”, проведеного Радою міжнародних наукових досліджень (IREX) в рамках програми ”Бібліоміст”.

Метою проекту є поширення ідей та найкращих практик щодо охорони здоров’я та здорового способу життя серед жителів Волинської області, використовуючи партнерські, рекламні, технічні та методологічні ресурси бібліотеки. При бібліотеці буде створено «Школу  здорового життя» та буде проведено різноманітні онлайн-консультації,  тренінги, зустрічі, розповсюджено низку рекламних та інформаційних матеріалів на різну тематику, починаючи від профілактики туберкульозу і збереження репродуктивного здоров’я жінок та завершуючи основами косметології.  Бібліотека також організує майстер-класи з фітнеса та йоги і проведе конкурс на найкращу дизайнерську ідею для виготовлення рекламного плакату «Бібліотека – за здоров’я» для розміщення на сітілайтах міста.
Перемога в конкурсі стала можливою завдяки тісній співпраці бібліотеки і ВОГО ”Фундція розвитку громад”, яка була започаткована під час проведення низки спільних заходів за програмою ”Бібліоміст” (http://www.bibliomist.org/ua/). Про діяльність бібліотеки в рамках програми можна також дізнатися з блогу Волинського регіонального тренінгового центру ”Навчаємося разом” (http://tcentrlutsk.blogspot.com/ ).
Нові послуги бібліотеки: прес-конференція
Міцне здоров’я
Здорова нація – здорове майбутнє!
Увага! Конкурс соціальної реклами
Здоровий імунітет – активне довголіття
Про репродуктивне здоров’я жінок
Репродуктивне здоров’я та майбутнє!
Як допомогти собі після свят?
Про здорове харчування  
В сім’ї найперш – довіра
Фільм про шкідливість алкоголю
Про СНіД розмовляли з лікарем 
Як не захворіти на туберкульозl
 семінар-тренінг для бібліотекарів
Прес-конференція 
Робоча зустріч за проектом ”Здорова нація –здорове майбутнє” 

0 коментарі:

Дописати коментар