Тренінг для бібліотекарів: «Google-сервіси»

 
18 лютого 2021 року

У своїй більшості всі продукти Google створені для того, щоб інформувати користувача, а також щоб спростити його життя і зробити безпечнішим.

Саме з цією метою проходив тренінг для бібліотекарів «Google-сервіси», на якому знайомилися з найбільш зручними для використання у своїй роботі:

Google Docs (укр. Документи Ґуґл) – розроблений Google безкоштовний мережевий офісний пакет, що включає текстовий, табличний редактор і службу для створення презентацій.

Диск Google (англ. Google Drive) – сховище даних, яке належить компанії Google Inc., що дозволяє користувачам зберігати свої дані на серверах у хмарі і ділитися ними з іншими користувачами в Інтернеті.

Мапи Google (англ. Google Maps) – набір додатків, побудованих на основі безкоштовного картографічного сервісу і технологій.

Google Play – магазин додатків (англ.) від Google, що дозволяє власникам пристроїв з мобільною операційною системою Android та іншими завантажувати і купувати різні додатки, книги, фільми і музику.

Google Перекладач, або Google Translate – сервіс компанії Google, що дозволяє автоматично перекладати слова, фрази та web-сторінки з однієї мови на іншу.

YouTube (укр. «Ютюб») – популярний відеохостинг, що надає послуги розміщення відеоматеріалів та ін.

Такі сервіси як Blogger та Gmail давно популярні серед працівників бібліотек і використовуються в роботі.

0 коментарі:

Дописати коментар