11 лютого 2015 року
У своїй більшості всі продукти Google створені для того, щоб інформувати користувача, а також щоб спростити його життя і зробити безпечнішим.
У своїй більшості всі продукти Google створені для того, щоб інформувати користувача, а також щоб спростити його життя і зробити безпечнішим.
Саме з цією метою проходив тренінг для бібліотекарів «Google-сервіси»,
на якому знайомилися з найбільш зручними для використання у своїй роботі:
- Google Docs (укр. Документи Ґуґл) – розроблений Google безкоштовний мережевий офісний пакет, що включає текстовий, табличний редактор і службу для створення презентацій.
- Google Calendar – безкоштовний веб-застосунок для тайм-менеджменту.
- Диск Google (англ. Google Drive) – сховище даних, яке належить компанії Google Inc., що дозволяє користувачам зберігати свої дані на серверах у хмарі і ділитися ними з іншими користувачами в Інтернеті.
- Мапи Google (англ. Google Maps) – набір додатків, побудованих на основі безкоштовного картографічного сервісу і технологій.
- Google Play – магазин додатків (англ.) від Google, що дозволяє власникам пристроїв з мобільною операційною системою Android та іншими завантажувати і купувати різні додатки, книги, фільми і музику.
- Google Перекладач, або Google Translate – сервіс компанії Google, що дозволяє автоматично перекладати слова, фрази та web-сторінки з однієї мови на іншу.
- YouTube (укр. «Ютюб») – популярний відеохостинг, що надає послуги розміщення відеоматеріалів.
- Google+, Google Plus (укр. Ґуґл Плюс) – багатомовна соціальна мережа та ідентифікаційна служба.
Такі сервіси як Blogger та Gmail давно популярні серед працівників бібліотек і використовуються в роботі.
0 коментарі:
Дописати коментар