Онлайн-зустріч з зірковим творчим подружжям

 

24 квітня 2023 року

У Волинському регіональному тренінговому центрі відбулася онлайн-зустріч «ЛітСвіт: про літературу і не тільки з …». Організатором виступила Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека. Герої заходу – зіркове творче подружжя, лауреати і дипломанти численних премій та конкурсів, неодноразові переможці Міжнародний літературний конкурс "Коронація слова" – поетеса, прозаїк, публіцистка, лауреатка премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки Надія Гуменюк та письменник, автор численних романів, повістей, радіоп’єс і п’єс для театру, новел і есеїв, журналіст, володар відзнаки «Золотий письменник України» Володимир Лис.
Учасники зустрічі – працівники різних сфер науки і культури, просвітяни, співробітники та студенти учбових закладів, бібліотекарі – мали змогу поспілкуватися з письменниками та задати запитання щодо їх творчості та планів на майбутнє.
Наприкінці авторка найцікавішого запитання отримала у подарунок історичний роман «Та, що ламає вітер» та психологічний детектив «Камінь посеред саду».

0 коментарі:

Дописати коментар